Shrnutí sezony 2009/2010

Zakončení sezony můžeme považovat za úspěšné. Naše “Áčko” předvedlo stabilně skvělé výsledky v divizní soutěži a nakonec skončilo na 8. místě. Příští sezonu k nám z 3. ligy sestoupí Baník Rtyně “A”, Kostelec n.O. “A” a Jičín “A”. Naše družstva “B”,”C” a “D” byla letos ve vyšší soutěži a s tímto úkolem se naši hráči vypořádali bravurně.”Béčko” a “Céčko” do poslední chvíle dokonce bojovali o postup do vyšší soutěže, kdy “B” družstvo v soutěži KP2 skončilo nakonec na krásném 3. místě a “C” v soutěži RP dokonce na místě druhém, kde první Lázně Bělohrad “A” odstoupili od postupu a postup tak jde k nám! Ne příliš povedenou sezonu letos zažilo naše “E” družstvo, které do poslední chvíle bojovalo o nesestup. Nakonec ale skončilo na 8. místě a v soutěži OP2 zůstává i nadále. V mládežnických soutěžích naše mládež předvedla svou převahu, když dorostenci vyhráli RP a starší žáci nakonec skončili na 4. místě kvůli nemoci mladého Dominika Štefana, u kterého je poslední dobou cítit znatelné zlepšení.

Facebookové komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.