Béčko vstoupilo do KP2 těsnou výhrou

V dohrávce prvního kola KP2 se odehrálo v úterní večer derby mezi Novou Pakou „B“ a Starou Pakou „B“. Domácí nastoupili v sestavě Sochor, Grof, Fejfar, Oravec, hosté přijeli ve složení Krtička, Herber, Budina, Pánek.

Čtyřhry pro naše dopadly bídně, neboť ze dvou zápasů jsme dokázali uhrát pouze set a je jasné, že tuto disciplínu potřebujeme řádně natrénovat, 0:2. V prvním kole dvouher si hosté udržovali dvoubodový náskok, když si Jakub Oravec nevěděl rady s Krtičkou, Lukáš si poradil s Herberem a Martin přehrál Budinu, avšak Jakub Fejfar se přizpůsobil hře Pánka, což pro něj znamenalo prohru ve čtyřech setech, 2:4. Do druhého kola jsme šli s odhodláním stáhnout náskok soupeře, což se nám také povedlo, nejprve sice Lukáš dostal na frak od Krtičky, avšak Martin a Jakubové své soupeře přehráli shodně 3:1 a náskok Staré Paky byl rázem dorovnán, 5:5. Třetí kolo bodoval za hosty pro změnu pouze Herber, který pokořil Jakuba Fejfara, zatímco Martin svým herním stylem vyzrál na doposud suverénního Krtičku a Jakub Oravec s Lukášem si poradili s Budinou a Pánkem, skóre 8:6 tak pro nás znamenalo získat v posledním kole 2 body pro celkové vítězství. Začali jsme bohužel dvěma prohrami, když Jakub Fejfar nepřechytračil ve formě hrajícího Krtičku a Jakub Oravec sice stáhl manko 2 setů s Herberem, avšak koncovka pátého setu přidělila osmý bod staropackým. Skóre se tedy srovnalo a posledními dvěma dvouhrami se mělo rozhodnout o všem. Když Lukáš nedal šanci Budinovi, stejně jako Martin Pánkovi (oba 3:0), první výhra v nové sezóně byla doma a my se mohli radovat z vydřené výhry 10:8.

Martin Sochor (4) na sobě nenechal znát dosavadní tréninkovou absenci a zahrál perfektně, Lukáš Grof (3) jako stálice týmu vytěžil další řádku bodů, Jakub Oravec (2) ve své premiéře v základní sestavě „B“ zahrál bez nervů a sahal i po třech bodech a Jakub Fejfar (1) přidal veledůležitý bod k celkovému vítězství a jistě ho v příštích zápasech uvidíme bodovat i více.

Na další zápasy zajíždíme již tuto neděli do Jičína a Nemyčevsi, kde budeme jistě chtít „ukořistit“ nějaké ty body navíc.

Základní sestava TJ Nová Paka B pro sezónu 2016/2017

Facebookové komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.