5. ročník turnaje neregistrovaných v režii Lukáše Kracíka, dámám velela Jitka Šídlová

Třicítka amatérských hráčů a jedenáctka amatérských hráček stolního tenisu se sešla po okresních přeborech registrovaných. Mezi favority pánské soutěže patřil zajisté bývalý hráč novopackého oddílu Lukáš Kracík, dále pes obranář Martin Vondráček či tenista Patrik Matouš. Pozornost publika pak lákaly například souboje Jardy Pecha, fanklub složený z packých fotbalistů pak měl Dan Wojcik. Ve jmenování by se dalo pokračovat ještě dlouho.

Trnitou cestu pavoukem si poté klestili nejlépe 4 hráči: Adam Štryncl, jenž musel zdolat Kubu Zvelebila a Jardu Mandíka, Patrik Matouš se svým nezaměnitelným tenisovým stylem porazil postupně Honzu Honců a stopku mu nevystavil ani Martin Vondráček, poté staropacký Kuba Blažek, který prošel přes dvojici Fejfar a Šídlo a Lukáš Kracík, který porazil Lubora Gaudla a Dana Wojcika.

V prvním semifinále zvítězil po bitvě Patrik Matouš nad Adamem Štrynclem, druhé semifinále mezi Lukášem Kracíkem a Kubou Blažkem si přivlastnil prvně jmenovaný, který těžil hlavně z kvalitních rotací. Krásné finále rozhodovala 5x úplná koncovka a nakonec se v krásném souboji radoval Lukáš Kracík, jenž porazil Patrika Matouše 10 v pátém. Duel o bronz zvládl Kuba Blažek.

V singlu žen se nejlépe vedlo čtveřici Zahradníková, Milická, Šídlová a Samšiňáková. Klára Zahradníková porazila Gernatovou, Erika Milická Hanku Dytrychovou, Šídlová si poradila s Bílkovou a Samšiňáková s Karešovou. První semifinále ovládla Erika Milická, která udolala Kláru až v pěti sadách, rodinný souboj poté vyhrála Jitka Šídlová v duelu s Evou Samšiňákovou. Finále nabídlo souboj prkýnka s trávou a navrch měla překvapivě Šídlová, která hrála totálně bez rotace a to Milické nesvědčilo. Třetí skončila Klára Zahradníková.

Soutěž čtyřher byla společná pro muže i ženy a do finále se dostala dvojice Kracík-Vondráček, kteří porazili Fandu Matějku s Kubou Blažkem. Druhá finálová dvojice byla Matouš-Gaudl po výhře nad Adamem Štrynclem a Klárou Zahradníkovou. Duel o titul zvládla lépe dvojka Kracík-Vondráček a bronz nakonec brali Matějka s Blažkem.

Díky za krásný turnaj a příště na shledanou.

5. ročníku turnaje neregistrovaných se zúčastnilo celkem 41 hráčů a hráček Hana Dytrychová při svém servisu Martin Vondráček holduje pasivnímu stylu stolního tenisu Připravené ceny pro všechny vypsané kategorie, včetně putovního poháru pro hlavní soutěž mužů Ani děvčata si nedarovala žádný míček zadarmo Láďa Fejfar zužitkoval občasné návštěvy stolního tenisu k postupu ze skupiny

Fotogalerie 5. ročník turnaje neregistrovaných 1/2
Fotogalerie 5. ročník turnaje neregistrovaných 2/2

 

Facebookové komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.