Áčko potvrdilo domácí sílu a jde do čela KP1

Novopačtí se teprve podruhé v sezóně představili doma, a to proti týmům ze druhé části tabulky, Trutnovu-Poříčí a Spartě Úpici. Oba zápasy proti sympatickým týmům nakonec novopačtí zvládli a posunuli se do čela tabulky.

Michal Luňák při forhendovém flipu proti výbornému ČernémuHonza Šmidrkal ubránil všech 7 soupeřů a za celý den nebyl poražen

Proti Poříčí se čekal ostrý boj hlavně kvůli dosud 90% Adamu Tučkovi a téměř 80% Jaroslavu Černému. Domácím výrazně pomohly čtyřhry, když duo Kazda-Luňák porazilo dvojici Hladík-Tuček Dušan a dvojice Šmidrkal-Knap prokázala dobrou formu vydřenou výhrou nad kvalitní dvojicí Tuček Adam-Černý. A posledně zmíněná dvojice začala výborně i v singlech, když Adam Tuček rozjel Lukáše Knapa 3:0 a Jaroslav Černý nedal šanci Vojtovi Kazdovi (0:3). Velice důležitý bod poté přidal Michal Luňák, který udolal Dušana Tučka až 10 v pátém a poprvé se představil i Honza Šmidrkal, který si poradil s Michalem Hladíkem 3:0. 4:2. Další důležitý moment přišel záhy, neboť Vojta ubojoval výhru ze 2 mečbolů 10 v pátém nad A. Tučkem. Michal následně nestačil v pěkném zápase na Černého, ale Honza nezaváhal ani napodruhé, ač jej D. Tuček zatraceně trápil (3:1). Již na 7:3 dával Lukáš, kterému chodily spiny ze všech stran a M. Hladík nestačil (3:0). Naposledy zazlobil A. Tuček, jenž si poradil 3:1 s Michalem, avšak Honza zvládl pro soupeře až krutě vyhrát všechny 3 koncovky s Černým (3:0) a Lukáš završil úspěšné dopoledne zvládnutou koncovkou pátého setu nad D. Tučkem, jenž měl dopoledne smůlu jak hrom (3:0). Zápas doklepl Vojta výhrou nad Hladíkem 3:0.

TJ Nová Paka „A“ – TJ Trutnov-Poříčí „A“ – 10:4, Honza je na vítězné vlně (3,5/3,5), Lukáš měl formu a hrál pěkně, taktéž Vojta hrál velice dobře (2,5/3,5) a Michal přidal důležitý bod (1,5/3,5).

Vojta Kazda proti Tučkovi zvítězil z mečbolů soupeřeDvojice Kazda-Luňák proti Brátovi s Kociánem

Odpoledne přijeli hosté z Úpice poprvé v plné palbě. A duo Kazda-Luňák pocítilo sílu Bráta s Kociánem (1:3). Na to zareagovali 6. výhrou v řadě domácí Knap-Šmidrkal výhrou 3:0 nad Suchardou s Oláhem. První utkání nabídlo fantastickou podívanou, když Lukáš po jednom z nejlepších letošních výkonů porazil Bráta 13 v pátém. 3. bod přidal Vojta, jenž na jinak výborného Kociána dlouhodobě prostě umí (3:0). Michal posléze bolestně ztratil nadějně rozehraný mač se Suchardou 9 v pátém, takže Honza nastoupil na Oláha za stavu 3:2. A packý obranář měl namále, do stavu 0:1 a 5:9 neměl absolutně co, jenže pak se karta obrátila a Honza otočil na 3:1. Smolný zápas odehrál Vojta s Brátem, když mu nestačilo vedení 2:0 a poroučel se tak poražen 2:3. A když Libor Kocián porazil vzdorujícího Michala 3:1, bylo to již 4:4. Honza se však nedal a Suchardu porazil jasně 3:0, na což navázal Lukáš taktéž třísetovou výhrou nad Oláhem (3:0). V duelu, kde rozhodovaly 4 koncovky, se Michalovi nepodařilo přetlačit Bráta (1:3) a bylo to opět jen o bod (6:5). Následně Honza v parádním zápase dokázal vrátit Kociánovi šílené míče a po dlouhé bitvě se radoval z výhry 3:2. Na tu navázal skvělý Lukáš výhrou 3:0 nad Suchardou a na 9:6 dával Vojta, když porazil Jana Oláha. Výhru domácích a povedený den završil Honza výhrou 3:1 nad Brátem.

TJ Nová Paka „A“ – TJ Sparta Úpice „A“ – 10:5, Honza si připsal fullhouse (4,5/4,5), Lukáš měl formu jako bejk (3,5/3,5), Vojtu mrzel akorát jeden zápas (2/3,5) a Michal určitě alespoň na bod měl (0/3,5).

Facebookové komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.