Béčko skončilo v sezóně KP2 2016/2017 třetí!

Bronzová medaile

Pohádkovou sezónu má za sebou naše béčko, které po sérii velmi nevydařených let konečně stanulo na stupně vítězů. V týmu nastupovali po celý rok převážně 4 stejní hráči – Jakub Fejfar, Martin Sochor, Lukáš Grof a Jakub Oravec. Ke dvěma utkáním zaskočil také Tomáš Fišar.

Pátý v žebříčku úspěšnosti skončil Kuba Fejfar (59:22 = 72,84%) jakožto nová posila novopackého oddílu a hned v první sezóně ukázal svůj um. Kuba se nemazlil s žádným ze soupeřů a zaslouženě byl postrachem krajských hráčů. Pro sezónu 2017/2018 bude Kuba nastupovat pravidelně také za náš A tým, a tak přijde béčko v některých utkáních o svého nejlepšího hráče.

Martin Sochor (50:32 = 60,98%) je stálicí béčka již několik let a i letos mohl být se svým herním projevem spokojený. Jeho specifické údery, přezdívané mnohými jako “paskvily”, přidělaly vrásky na čele nemalého množství zkušených matadorů, mladičkým hráčům zbyly mnohdy pouze oči pro pláč a s beznadějí v obličeji odcházeli svižným krokem od stolu s ručníkem svěšeným za hlavou. Martin oplývá velkou variací úderů a nespornou kvalitu má především díky přizpůsobivosti, žádný hráč není pro Sóšu neřešitelnou překážkou, což potvrdil například domácí výhrou nad divizním Lukášem Dymákem.

Lukáš Grof (31:39 = 44,29%) si k práci a stolnímu tenisu přidal letos i roli stavbyvedoucího, což se na něm občas herně projevilo. Jako kapitán však odehrál kvalitní zápasy a zaslouží pochvalu také za odpovědný přístup k vedení týmu, a to nejen za řízení auta, kvůli kterému si musel pravidelně odpírat to správně orosené obědové pivko.

Jakub Oravec (25:50 = 33,33%) konečně v krajské soutěži zúročil tréninkovou dřinu a i když si kladl za cíl udržet úspěšnost na hranici 40%, ke konci sezóny se již tolik nedařilo. Hned šestkrát se mu však povedlo zakončit utkání vítězným bodem, čímž si vysloužil od spoluhráčů přezdívku “koncový hráč” a cení si toho jistě více než nějakých procent.

Ve velmi vyrovnané tabulce KP2 se nám podařilo skončit na skvělém třetím místě, zatímco v předchozích sezónách jsme v kraji skončili poslední a předposlední. S tímto ročníkem tak můžeme být nad míru spokojeni a budovat si mnohem větší ambice, než pouhé setrvání v soutěži.

Facebookové komentáře

One thought on “Béčko skončilo v sezóně KP2 2016/2017 třetí!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.