Áčko ruplo v Meziříčí

Nezvykle neděle 26.11.2017 a Novopačtí zajíždí na velmi náročnou dvojičku k nováčkovi do Českého Meziříčí a na DTJ Hradec Králové, kde nikdo neví, koho nasadí (bastardi Hradecký). Ale nebudu předbíhat. V pátek proběhnul přísný trénink zakončený u mostu a každý tam poslal minimálně 7 plnotučných, takže sobota dopoledne byla pro všechny na pohodu a odpoledne už každý promýšlel taktiku na neděli nebo spíš vystřízlivěl.

Přijíždíme do  Českého Meziříčí a nezvykle nedáváme kafíčko u benzinky, protože posledních 20 km není možnost, tak na nás zbyla zastávka u vietkongů. No nic, přicházíme do herny, kam Vojta vozil většinu hráčů jako malých smradů na turnaje a vzpomínky na místní hernu jsou vcelku hezké.

Vylepšená světla, stoly pěkné, jen podlaha mírně plovoucí-přitom parkety.

Nic jdeme na to a debly hned ukazují, že to nebude žádná sranda. Kuba s Knapčou dostávají čouda 3:1 a vedle bojují Vojta s Čůňou, když první set vyhrajou v klidu 9 a pak moc vedou, když Vojta dva kopce v závěru vyčoudí do… další set dostanou za trest jedna. Potom přichází dvě koncovky, které zvládnou a utečou z nějakých mečbůlků Vojta s Čůňou. 1:1 po deblech a jdeme na singly. Musím zhodnotit, že se rozhodlo hnedka na začátku zápasu. Vojta nestačil na Černohorského, když vedl 1:0 a 10:7, bohužel ten set prohrál a už tahal za kratší konec. Potom  Knapik dostává po boji od nenápadného Klemperera. Kuba koriguje s Polívkou těsně v koncovkách 9 v pátem a Čůňas nemá šanci na domácí playera Mokrejše. Prohráváme 4:2 a vidíme to bledě. Pak jde Vojta na Klemperera a v prvním setu mu nestačí vedení 9:6 a v druhém 6:0 a nakonec prohraje 3:1, soupeř ho svou zarputilostí odrovnal. Lukáš nestačil na velice zajímavý styl Polívky (jeho styl hry připomíná gulášovku-útočí na forehandu anťákem a na druhé straně útočí se sendvičem), ale nese to ovoce a Knapik dostal čouda jako blázen. Mokrejš smázne jasně Kubu a pobožný Černohorský (zjevně odpočatý ze soboty, aby ne když nesmí nic dělat) smázne Čůňu a vypadá to na rychtu velkou. Vojta koriguje s Polívkou, který jede ten svůj prasostyl a zachraňuje se od vejce. Další zápas ukazuje svojí vymaštěnost Knapik, protože porazí nejlepšího hráče hostí Mokrejše, jinak by dělal vejce jak od pštrosa. Kuba překvapivě hladce porazí Černohorského, který nenašel recept na jeho pikantní čopík. Stáhlo se na 8:5, ale bohužel to bylo ze strany Novopackých vše. Čuňas prohrává s Klempererem a Vojta má všechny tři sety 9:9 a luxusně je všechny 9 projede, tak ani seta neuklohnil. 10:5 a čumíme jak nás Meziříčí zřídilo.

Sokol České Meziříčí – TJ Nová Paka “A” – 10:5.

Body: Kuba 2/3,5 nejlepší hráč hostí soupeř mu seděl, Knapik 1/3,5 hrál špatně, jenom Mokrejše sundal, Vojta 1,5/4,5 všechno špatně a výkon k zvracení, Čůňa 0,5/3,5 taky se úplně necítil ve své kůži.

Soupeř nám poradil hospodu na DTJ, že to tam je perfektní a přímo u herny.Jestli někomu přijde perfektní čekat v prázdné hospodě 40 minut na polívku a 1:30 na jídlo, tak za tuhle informaci je doma porazíme.

Facebookové komentáře