Béčko zakončilo sezónu výhrou a končí KP2 na 8. místě

8. místo

V neděli 8.4. jsme odehráli poslední 2 kola letošní KP2. Ráno nás čekal suverén soutěže Tatran Hostinné “C” a odpoledne bojovný tým Vrchlabí “B”. Zatímco ráno zaskočil za zraněného Grofika nestárnoucí Igor, odpoledne jsme využili služeb mága plastových míčků, Mirďi Viraga.

Dopolední zápas s Hostinným byl pro nás bodově velmi tvrdý, neboť jsme dle skóre jasně prohráli 2:10, avšak uteklo nám všech 5 pětisetových zápasů. Je třeba dodat, že soupeř byl v nejsilnější možné sestavě, a to Dymáci Ladislav a Lukáš, Drahotský, Bartoš. Zatímco Igor prohrál pětiseťák z mečbolu s Láďou Dymákem, Soša a Ory s Drahotským oba shodně 8 v 5. Další pětiseťák prohrál Kuba s Lukášem Dymákem a v závěru Sóša s Ládou. Soupeř nám tak jasně ukázal nejen herní, ale i psychickou sílu a zcela zaslouženě postupuje do KP1.

TJ Nová Paka “B” – Tatran Hostinné “C” 2:10 (zápis zde).

Odpoledne jsme se vrhli s vervou na soupeře z Vrchlabí, které jsme v jejich hotelu TTC dokázali celkem jasně porazit 10:5, avšak každý zápas je jiný. Vrchlabáci přijeli v sestavě Brázda, Horák, Honců, Tomeš. Po čtyřhrách to bylo 1:1, když Kuba s Martinem  přehráli dvojičku Honců-Tomeš. Následně Mirďa nestačil na zkušeného Brázdu, Sóša v klidu upinkal Horáka, Jakub prohrál druhý zápas za sebou 8 v 5., tentokrát s Michalem Honců a Kuba si překvapivě nevěděl rady se specifickou hrou Tomeše, 2:4. Pak jsme se ale dostali do trháku, když Sóša přehrál Brázdu, Ory Horáka,  Kuba si v 5. setu pohlídal Honců a Mirďa si vyšlápl na Tomeše pochvalujíc si jeho styl, který mu prý “parádně sedne”, 6:4. Pak Jakub v pěkných výměnách a  v zápasu plném vyrovnaných koncovek nestačil na Brázdu, náskok však držel Kuba Fejfar, který v 5. setu Horákovi nadělil kanára.  Mirďa se pak se svým typickým slovníkem prostřílel k jasné prohře s Honců, ale Martin přidal i další bod, tentokrát s Tomešem, 8:6. Následně Kuba nedal šanci Brázdovi, Mirďa si zanadával do paskvilů i s Horákem a sezónu “zavřel” Sóša stylově výhrou 8 v 5. s Honců, 10:7.

TJ Nová Paka “B” – TTC KB Vrchlabí “B” 10:7 (zápis zde), Martin Sochor (4,5) zahrál skvěle, Kuba Fejfar (3,5) až na nemastný výkon s Tomešem své body taky udělal, Kuba Oravec (1) hrál v pohodě a mohlo z toho být klidně víc a Mirďa Virag (1) jako náhradník přidal veledůležitý bod, za což mu patří dík.

Soutěž jsme zakončili na 8. místě, přičemž jsme se značnou část sezóny pohybovali výše. Hlavním cílem v sezóně plné zranění a nemoci však bylo udržet soutěž, což se nám povedlo, a tak se můžeme těšit na další rok v kraji.

Facebookové komentáře