Áčko zažilo na severovýchodě kraje obrovskou blamáž

Lukáš Knap si proti Karlovi Gombarčíkovi radost neudělal

13. a 14.kolo divize zavedlo packé na půdu velmi neoblíbených soupeřů – Rtyně a Broumova. Doma sice pačtí oba mače zvládli, jenže venku to je jiná písnička, a tak oba zápasy skončily debaklem.

Debly ve Rtyni začaly klasicky – Kazda s Fejfarem projeli blbě Valčíkovi s Ducháčem 9 v pátém, Knap-Šmidrkal zase dostali čouda od Koblížka s Martinem. Honza Šmidrkal sice na počátek v pohodě zvítězil nad Ducháčem, jenže pak přišla černá série – Petr Martin otočil zápas s velmi dobře hrajícím Kubou Fejfarem a 5 v pátém vyhrál, Vojta Kazda měl užuž Valčíka na lopatě, jenže přišlo 10 balónů Valčíka v řadě a Vojta i přes bojovnost 7 v pátém projel. Stejně na lopatě měl Lukáš Knap lišku podšitou Oldu Koblížka, jenže rtyňský obranář skvěle vracel a Knapika 9 v pátém ukudlal. Vrcholem bylo, když Honza odvrátil s Martinem ze stavu 7:10 v pátém 3 mečboly, aby následně mečbol získal, jenže centimetrový aut jej odvál a 11 v pátém opět zvítězil domácí hráč, 6:1 pro domácí, to bylo na ručník. Valčík nadále urval Kubu (1:3), kterému začal parádní den, Olda Koblížek ustrkal Vojtu , který umí asi na všechny krajské obranáře kromě toho rtyňského (1:3). 8:1 pro Rtyni. Pačtí ještě trochu zazlobili, Knapik zdevastoval Ducháče a Honza si v klidu poradil s neklidným Valčíkem (oba 3:0), nicméně Kuba dostal čočkovou s Koblížkem. Alespoň bodík si připsal Vojta s Ducháčem (rozdílem třídy 9 v pátém), nicméně dílo dokončil Martin vyhranými koncovkami s Knapikem (3:0).

Baník Rtyně v Podkrkonoší “A” – TJ Nová Paka “A” – 10:4, Honza dvakrát jasně, jednou z mečbolu to však projebal (2/3,5), Vojtěch s Knapikem přehráli Radka Ducháče (1/3,5) a Kuba si zaoříškoval (0/3,5).

Po dobrém obědě kdesi kdovíkde šup do Broumova, města duchů. Místní pingpongáři v čele s Karlem Gombarčíkem bojují o záchranu díky kontumovaným zápasům, a tak mají o zábavu postaráno. Debly opět po novopacku, Knap-Šmidrkal připsali asi 5.prohru v řadě, když se nedařilo proti Vodalovi s Brzeckim (2:3), Kazda s Fejfarem se proti Gombačikovi s Kollertem ani moc nezpotili (0:3). A šlo to jako po másle, Kollert ustřílel po obrovském boji Honzu 3:1, Vláďa Vodal hrál světové údery proti frustrovanému Knapikovi, to bylo jako z televize (1:3), Brzecki překvapil Vojtu hlavně výrazem Czurak polski, jímž se počastoval po nevydařeném úderu, což Vojtu poměrně rozhodilo (1:3) a Karel Gombarčík totálně zdevastoval Kubu 3:0. Honza slíbil Vláďovi před zápasem, že jej rozstřílí bekhendem trávou, no výhra pro packého obranáře z toho byla naprosto jednoznačná (3:0), Brzecki však zlikvidoval Knapču 3:0, Gombarčík v pěti sadách přehrál Vojtu a Kollert v zápase, kdy se Kuba dozvěděl, že bude platit pokutu, když jej neporazí, porazil Kubu (takže Kuba to měl za monstrózní ořech). Honza ještě pozlobil Brzeckiho, který si po jednom z Honzových odporných úderů pocuchal pálku s výrazem “Kurwa to bude alespoň za tisíc” (Honza jasně 3:0). 9:2 pro domácí. Dílo dokončil Gombarčík jasnou výhrou nad Knapikem 3:1 a hurá domů.

TJ Slovan Broumov “A” – TJ Nová Paka “A” – 10:2, Honza rozhodně mohl vyhrát vše (2/3,5), Knapča parádní vajco (0/3,5), Kuba s Vojtou přidali zbytek (0/2,5). 

Za 3 týdny jdeme na Valdice a Vrchlabí, chtělo by to jednou vyhrát, abychom se vyhnuli sestupovým starostem, které ale zatím v pohodě přenecháváme jiným.

 

Facebookové komentáře