Divize, 19.-22. kolo – Áčko skončilo v divize nejlépe v historii, čtvrté!

19. a 20.kolo přivítali pačtí hradecké Sokoly, mužstva z opačných stran tabulky.

Áčko chtělo s Éčkem zvítězit, vždyť mělo v zádech 4 výhry v řadě. A začalo výborně, lepšící se Kazda s Fejfarem porazili Mynáře s Řehounkem 3:1, Knap-Šmidrkal zase nedali šanci Hýblovi s Polívkou. Lukáš Knap sice nejprve nevyužil šance s Polívkou, aby mu 1:3 podlehl, ale Vojta v duelu 3 koncovek udolal Mynáře 3:0, Kuba Fejfar se opět neskutečně kousnul s Hýblem a 10 v pátém zvítězil a Honza si ještě jasně porazil s mladičkým Řehounkem 3:0 – za 2-3 roky to již bude naprosto obráceně. 5:1 pro Paku. Vojta se sice nechal ustřílet Polívkou 0:3, na Mynáře zase následně 1:3 nestačil Kuba, který v utkání ukázkově klel na všechny strany a v lize by si vysloužil minimálně 8 žlutých karet (prostě by nedohrál), na 6:3 vracel Honza jasnou výhrou 3:0 nad Hýblem, který opět předváděl rotace doslova nevídané. Již na 7:3 zvyšoval Lukáš, který mladého Řehounka možná již naposled v životě 3:0 porazil (uvidí se ve veteránech). Kuba pak nestačil na Polívku, který packé kosil i v Hradci (0:3), jenže Honza kromě jednoho setu Mynáře uchytával (3:1). Když Lukáš dal pohodovou pěknou hrou 3:0 Hýblovi, nebylo co řešit, Vojta totiž s Řehounkem nezaváhal (3:0) a i kdyby zaváhal, Honza si hostující jedničku Polívku hlídal na 4 v každém setu a zápas se nedohrál jen kvůli soupeřově zdržování (kvůli % na další sezónu). 

TJ Nová Paka “A” – Sokol PP Hradec Králové 2 “E” – 10:4, Honza pohoda (3,5/3,5), Vojta s Lukášem spolehliví (2,5/3,5) a Kuba opět bodoval, ale chtělo by to zapracovat na slovníku 🙂 (1,5/3,5)

Odpoledne již přijel ultrasilný Sokol a pačtí hráči jej vystrašili jen možná informací, kolik škopků do sebe stačili během polední pauzy nastrkat.

Vojta s Kubou jasně neměli na Jiráska s Lebedou 0:3, skvělý skalp si naopak připsali Honza s Lukášem (3:1 nad Čepelkou s Lebedou). Pak už to šlo rychle, Knapik debakl s Janovským (0:3), Vojta hrál výtečně s Jiráskem, stejně to ale nestačilo (1:3), Kuba se snažil o 106 s mladým Lebedou, také marně (1:3). Honza, spěchající nutně na druhou polokouli neměl s Čepelkou co hrát (1:3), Vojta dostal pokouřit od Janovského (0:3), Kuba si vyskakoval na Jiráska jen set (1:3), Honza užuž obracel mač s Lebedou z 0:2, jenže začít pátý set 0:5 je celkem blbé (2:3), Knapik dostal obrovský veletoč s Čepelkou (0:3) a Kuba s Janovským zabojoval až o poslední set, také marně (0:3).

TJ Nová Paka “A” – Sokol PP Hradec Králové 2 “D” – 1:10, Honza s Lukášem super debl (0,5/2,5), Vojta bojoval s Jiráskem (0/2,5) a Kuba běhal a po zemi se válel, ale vejce stejně přišlo (0/3,5).

21.kolo přivedlo Pačáky ve značně okleštěné jenom tříčlenné sestavě nově s Martinem Sochorem (KP2) do Jaroměře. Hrycík s Hardubejem porazili Vojtu s Knapikem 3:1, druhý debl pochopitelně wo. Začalo se blbě. Hrycík jasně porazil Vojtu 3:0, Divecký nedal čuchnout Knapikovi (0:3) a Soša bojoval s Hardubejem marně (1:3). 0:6. Následně přišla velká jediná vzpoura, Vojta překvapivě udolal Diveckého 3:1, Knapik prakticky stejným stylem Hardubeje 3:1 a první divizní bod si připsal Soša, Daxe 3:1 porazivše. Na 8:3 dával Hardubej výhrou 3 v pátém nad Vojtou, Dax uklohnil Knapika 3:1 a Soša s Hrycíkem moc šancí nedostal (0:3).

Jiskra Jaroměř – Nová Paka “A” –” 10:3, Vojta, Lukáš i Soša se stejnou měrou rozdělili o body (všichni 1/3,5)

Poslední 22.kolo bylo již jen formalitou, trojice Igor Fejfar, Jakub Oravec a Kuba Fejfar šli na Josefov, který packé porazil i v plné palbě.

Šlo to rychle, Tuček s Havrlantem porazili Fejfary 3:1, jediný bod si připsal Kuba Fejfar výhrou 7 v pátém nad Havrlantem, zbytek mače přišly jen samé prohry.

Sokol Jaroměř-Josefov “B” – Nová Paka “A” –” 10:1, Kuba bodík (1/3,5), Ory s Igorem se alespoň snažili (0/2,5).

 

Celkem i přes konec sezóny v neúplné sestavě to stačilo na 4.místo v divizi, to tu ještě nikdy nebylo 🙂

Facebookové komentáře