8.turnaj neregistrovaných pro Petra Tomíčka a Věru Šmidrkalovou

Honza Česák s Luborem Gaudlem v akci

Parádní účast 36 hráčů a 12 hráček přilákal 8.turnaj neregistrovaných stolních tenistů. Zúčastnil se například Jan Česák, bývalý packý závodní hráč nebo začínající mládežníci packého pingpongu Honza Celjak a Adam Řezníček.

V mužské kategorii se hrálo na 8 skupin, 4 4-členné a 4 5-členné. Nejlepší 2 z každé skupiny postoupili do hlavní fáze, zbytek si to rozdal v pavouku útěchy. Mezi muži se do semifinále dostaly dvojice Mandík-Celjak a Tomíček-Erben. Roman Mandík svého mladého protivníka 2:1 udolal, Petr Tomíček pak Pavla Erbena 2:0 také. Finále bylo jasnou záležitostí pro Petra Tomíčka, který prošel celým turnajem jak nůž máslem. Duel o bronz zvládl lépe Pavel Erben, který uštědřil Honzovi Celjakovi porážku v souboji o třetí flek.

Mužská čtyřhra nabídla velice zábavné zápasy a do finále prošly dvojice Petr+Hynek Tomíčkovi výhrou nad Hyršálem s Jelínkem a Roman a Václav Mandíkovi, kteří zdolali duo Bednář-Tichý. Radek Hyršál a Jaromír Jelínek si ale přeci jen chuť spravili, když v souboji o bronz porazili dvojici Ladislav Bednář-Josef Tichý.

V útěše si pořádně trnitou cestu přes 6 zápasů nejlépe proklestil Vlasta Hátle, kterému ve finále podlehl Adam Řezníček. Bronz bral Jaroslav Novotný, který porazil Ladislava Bednáře.

V turnaji žen se opět nejvíce dařilo Věře Šmidrkalové, která porazila v matkodceřiném finálovém souboji Moniku Wiesnerovou. Monika si v semifinále poradila po ohromné bitvě s Luckou Bilovou, Věra Šmidrkalová zase vystavila semifinálové STOP Ivče Hanušové. Souboj o třetí místo zvládla lépe Ivča Hanušová, která tak vyfoukla výherní čokoládu smutně se olizující Lucce Bilové.

Debl žen se stal kořistí pro dvojici Krsková-Hanušová. Ty ve finále porazily pár Šmidrkalová-Wiesnerová. Lucka Bilová s Lenkou Krátkou dosáhly na bronz, když jej vyfoukly dvojici Haltufová-Dytrychová.

 

Fotky z turnaje zde:

https://photos.app.goo.gl/8U3wvgFyKMaHGVWf8

Facebookové komentáře