Vánoční sportovní klání v naprosté režii Martina Sochora

Bitva v nových dresech vyzněla pro Jardu Erlebacha

Pátek 20.prosince byl podruhé ve formátu sportovního pinku celkově již šlo o 15.ročník!

Nejprve se v pátek 20.12. uskutečnil oddílový turnaj jednotlivců ve stolním tenise. Zúčastnilo se rekordních 21 hráčů. Hrálo se systémem s handicapem systémem na 2 porážky, přičemž i s jednou porážkou šlo celý turnaj vyhrát.

Naprosto náhodný los přes stránku random.org určil pavouka – samozřejmě tedy bez jakéhokoliv nasazení. Již prvním zápasem byl například poslán do pavouka poražených Honza Šmidrkal, kterého zdemoloval Vojta Kazda. Cestu turnajem si výborně klestil například Jarda Erlebach, který naplno využíval darovaného handicapu. Naprosto unikátní zápas sehrál taky Lukáš Grof s Mirďou Viragem, protože Mirďa vedl 10:2 v pátém a na výhru mu nestačilo ani 10 mečbolů. Nejúspěšnější čtveřice byla ve složení Sochor, Kazda, Knap a Fejfar, přičemž po výhře v 1.finále vyhrál i následné superfinále Martin Sochor, který v krásném zápase podruhé porazil Lukáše Knapa. Bronz zbyl na Vojtu, 4.flek patřil Kubovi Fejfarovi. Pavouk je k nahlédnutí zde:

Celkové pořadí:

1. Soša
2. Knapik
3.: Vojta
4.: Kuba Fejfar
5.: Jarda Erlebach, Grofik
7.: Pinca, Carda
9.: Šimon, Trenér, Mirďa, Horstik
13.: Honza Knap, Spiňa, Pavel Osten, Pavlína
17.: Martin Křížek, Roman Vydra, Ory, Jirka Morávek, Fíša

FOTKY ZDE:

Následující den 21.12. se odehrálo kuželkářské klání pingpongářů na packé kuželně. Registrovaní kuželkáři (Kazda, Šmidrkal, Erlebach) kouleli levou rukou (všichni jsou praváci, pozn. red.)

Rybník všem vypálil Martin Sochor, následovaný nově příchozím Martinem Křížkem a novopečeným otcem Michalem Luňákem .

Pořadí:

1.Martin Sochor 209
2.Martin Křížek 194
3.Michal Luňák 189

I karty nakonec ovládl Martin Sochor, který tedy – expresivně řečeno – natrhl zbytku soutežního pole na všech frontách prdel.

 

Facebookové komentáře