12.kolo VčD: Áčko dostalo rychtu v Jaroměři, odpoledne drtivá výhra u Stránských

Lukáš na R. Hrycíka těsně nestačil

Pingpong je plné sezóně, a tak pačtí nezaháleli ani 11.12.2021 a představili se na půdě vedoucího mančaftu tabulky, Jiskry Jaroměř. Dopolední zápas bohužel skončil krátce poté, co začal, protože kvalita domácích byla trochu jinde, místo odpoledního zápasu s ze soutěže odstoupivšími Valdicemi tak mohli pačtí do restaurace ke Stránským, kde strávila většina mančaftu oběd, svačinu, večeři i noční svačinku.

Dopoledne s packými jel na obhlídku divize i Kuba Oravec, který si chtěl fanděním udělat žízeň na odpoledne. Debly dopadly špatně pro packé, Šmidrkal-Knap po průměrném výkonu nestačili na Hrycíka s Hardubejem, bylo to těsně 1:3. Jediná neporažená dvojice divize Čenovský-Divecký se divila, jak jim vzdorovali Kazda s Fejfarem, v pátém setu vedli domácí již 9:3, pak 10:6, pačtí srovnali na 10:10, ale Kuba Fejfar dostal dvakrát nápad a dvakrát to letělo do sítě, takže 10:12 v pátém a 2:3, škoda.

Honza Šmidrkal nastoupil na asi nejlepšího hráče divize, Davida Čenovského, první set dostal šišku, druhý otočil a vyrovnal, pak však i přes velmi dobrý výkon na domácího borce prostě nestačil, ten už je dávno jinde (1:3). Lukáš Knap  dostal překvapivou sodovku 0:3 od Hardubeje, Kuba Fejfar dostal totální čočku od Hrycíka, a tak packý prapor zvedl až Vojta Kazda překvapivou výhrou nad Diveckým 3:0, navíc po super výkonu. 1:5. Honza následně ovládl všechny koncovky s Hardubejem (3:0), ale Lukáš na něj nenavázal, po statečné bitvě prohrál 2:3 s Hrycíkem, škoda hlavně druhé sady, tam mohl jít packý hráč do vedení 2:0. Pak už to šlo docela rychle, DIvecký znectil Kubu 3:0, Čenovský naprosto identickým skóre i na míčky zase roszsekal Vojtu. Honza chtěl poprvé křápnout Hrycíka, jenže domácí hráč je příliš chytrý, a tak packého obranáře 3:1 uplácal, a protože Lukáš prohrál pitomě v koncovkách s Diveckým jak set první, tak ten poslední, čtvrtý, bylo to 10:2 pro domácí a v 11 hotovo. Na druhou stranu síla domácích je značná, nebylo vůbec o čem.

Jiskra Jaroměř “A” – TJ Nová Paka “A” – 10:2, Vojta ušetřil penízek skvělou hrou proti Diveckému (1/2,5), Honza vyhrál jen to, co asi měl (1/3,5), Kuba se v singlu nedostal přes 8 vyhraných míčů (0/2,5) a Lukáš přidal krásné vajíčko (0/3,5) .

Oběd u Stránských započal odpolední bitvu o titul krále plzeňského. V kartách Prší měl navrch Lukáš, který si také udržoval mírný náskok v čárkách na lístku. Zkrátka se tentokráte držel Kuba Oravec, který totiž měl před sebou romantický večer. Pozdě odpoledne začal útočit i Vojta Kazda, Lukáš vymyslel novou fintu, jak spočítat počet piv, po každém nově přineseném smazal dosavadní počet na kalkulačce a přepsal jej na aktuální. Kuba zase prokázal, že na vysokou školu chodí právem a místo přepisování používal funkci sčítání. V pokeru měl zase navrch Martin Sochor, který ovšem prohrával na čárky. Ke konci večera se zdatně dostal do formy i Orýsek, jediná škoda brzkého vynuceného střídání.

TJ Nová Paka “A” – Restaurace u Stránských “A” 47:0, Lukáš řádil neskutečně (16/16), Vojta se nenechal vůbec zahanbit (14/14), Kuba zdatně sekundoval (13/13) a Honza byl jako vždy v této disciplíně naprosto mizerný (4 /4). 

Facebookové komentáře